WYDZIAŁ MECHANICZNY

Orzel



skład osobowy


prof. dr hab. inż. Tadeusz Bohdal

Kierownik Katedry

pok. 215, budynek C

tel. (094) 3478-247

email: tadeusz.bohdal@tu.koszalin.pl

konsultacje:

piątek godz. 1200-1300 - studenci

piątek godz. 1300-1500 - doktoranci

 

prof. nadzw. dr hab. inż. Marian Czapp

Profesor PK

pok. 215, budynek C

tel. (094) 3478-266

email: marian.czapp@tu.koszalin.pl

konsultacje:

poniedziałek godz. 1300-1400

wtorek         godz. 1100-1200

 

prof. nadzw. dr hab. inż. Stanisław Duer

Profesor PK

pok. 13, budynek D

tel. (094) 3478-262

email: stanislaw.duer@tu.koszalin.pl

konsultacje:

wtorek  godz. 900-1000

niedziela  godz. 1100-1200 – w dni zjazdów MiBM

 

prof. nadzw. dr hab. inż.
Waldemar Kuczyński

Profesor PK

pok. 20, budynek D

tel. (094) 3478-420

email: waldemar.kuczynski@tu.koszalin.pl

konsultacje:

 

prof. nadzw. dr hab. inż.
Krzysztof Dutkowski

Profesor PK

pok. 213, budynek C

tel. (094) 3478-228

email: krzysztof.dutkowski@tu.koszalin.pl

konsultacje:

poniedziałek  godz. 800-900

wtorek          godz. 800-900

 

dr inż. Henryk Charun

adiunkt

pok. 212, budynek C

tel. (094) 3478-466

email: henryk.charun@tu.koszalin.pl

konsultacje:

 

dr inż. Małgorzata Sikora

adiunkt

pok. 216, budynek D

tel. (094) 3478-421

email: malgorzata.sikora@tu.koszalin.pl

konsultacje:

poniedziałek godz. 800

 

dr inż. Konrad Zajkowski

Adiunkt

pok. 15, budynek D

tel. (094) 3478-426

email: konrad.zajkowski@tu.koszalin.pl

konsultacje:

środa godz. 1100 - 1200

sobota godz. 1035 – 1120 – w dni zjazdów Wydziału Mechanicznego

 

mgr inż. Katarzyna Widomska

asystent

pok. 211, budynek C

tel. (094) 3478-372

email: katarzyna.widomska@tu.koszalin.pl

konsultacje:

poniedziałek godz. 1000 - 1200

 

mgr inż. Jacek Fiuk

asystent

pok. 106, budynek C

tel. (094) 3478-417

email: jacek.fiuk@tu.koszalin.pl

konsultacje:

wtorek godz. 1100 - 1200

czwartek godz. 1400 - 1500

 

mgr Marcin Kruzel

specjalista naukowo-techniczny

pok. 102, budynek C

email: marcin.kruzel@tu.koszalin.pl

tel. (094) 3478-411

 

Andrzej Janczak

pracownik techniczny

pok. 378, budynek E

tel. (094) 3478-378

email: andrzej.janczak@tu.koszalin.pl